Śląskie: Mobilny Rolnik z ARiMR - konkurs rozstrzygnięty

W dniu 5 września 2020r. na terenie miasta Częstochowy odbył się konkurs „Mobilny Rolnik z ARiMR”. Uczestnikami konkursu mogli zostać rolnicy  zarejestrowani w Rejestrze ewidencji producentów rolnych prowadzonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Celem Konkursu była promocja najnowszego narzędzia Agencji mobilnej aplikacji o nazwie Mobilna ARiMR.  Darmowa aplikacja została przygotowana  dla rolników w celu  usprawnienia  kontakt Agencji z beneficjentem.

Konkurs polegał na wykonaniu Listy  Zadań.  Zadanie obejmowało formę wykonania zdjęć punktów wskazanych za pomocą współrzędnych, przekazanych w aplikacji. Podczas wyłaniania Laureatów oceniana była poprawność wykonania fotografii oraz czas po jakim Uczestnicy przesłali ostatnie wykonane zdjęcie. O wygranej w konkursie zadecydowały sekundy. Najlepszy czas uzyskał Pan Paweł Rachwał tj. 35 minut 27  sekund, drugie miejsce zajął Pan Tomasz Dors z czasem 35 minut 54 sekundy, laureatem trzeciego miejsca jest Pan Bartłomiej Rachwał z czasem 45 minut 36 sekund. Jury wyłoniło również pięcioro Laureatów z Wyróżnieniem, poznajmy ich nazwiska:  

  1.  Pani Kinga Nowak
  2. Pan Norbert Nowak
  3. Pan Zbigniew Krawczyk
  4. Pan Marcin Noga
  5. Pani Monika Kopica

Gratulujemy Laureatom !

Data wprowadzenia: 07.09.2020
Data ostatniej modyfikacji: 07.09.2020 09:18