Wyniki konkursu plastycznego "Akcja reaktywacja - jestem na tak dla recyklingu"

Zdjęcie - prace konkursowe

W dniu 31 sierpnia 2021 roku rozstrzygnięty został proekologiczny konkurs plastyczny dla dzieci zorganizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W konkursie pod tytułem „Akcja reaktywacja – jestem na tak dla recyklingu” mogły wziąć udział dzieci ze szkół podstawowych z obszarów wiejskich. Ich zadanie polegało na stworzeniu prac plastycznych z odpadów powstających codziennie w gospodarstwach domowych (plastik, metal, papier itp.) i przesłanie zdjęć swoich dzieł do komisji konkursowej w ARiMR.

Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac z całej Polski. Komisja oceniała ich pomysłowość i oryginalność, pracochłonność, estetykę i to, w jakim stopniu nawiązywały do tematyki konkursu.

Ponieważ poziom prac konkursowych był bardzo wyrównany, komisja konkursowa postanowiła oprócz trzech nagród głównych przyznać także wyróżnienia. Pełna lista laureatów i wyróżnionych znajduje się poniżej.

Dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu ARiMR przygotował upominki, które zostaną przesłane do rodziców i opiekunów autorów prac drogą pocztową. Laureaci i wyróżnieni zostaną powiadomieni o sposobie i formie wręczenia nagród.

Laureaci konkursu:
I miejsce - Aleksandra Bartoszek (Gałęzów)
II miejsce - Marcin Szymański (Woszczkowo)
III miejsce – Anna Karpowicz (Łupianka Stara)

Wyróżnienia:
Ilona Adwent (Mąchocice Kapitulne)
Dorota Biernacka (Strzaliny)
Amelia, Grześ, Ania, Angelika Skubis (Kisielany Żmichy)
Piotr Glanowski (Przeginia)
Zofia Imbiorowicz (Przybrodzin)
Franciszek Kowęzowski (Proszowice)
Maja Wieczorek (Klasztorne)
Martyna Chmielowiec, Liliana Lewicka, Klaudia Woś, Błażej Kosior, Marcel Wójcik,
Kinga Pasek, Julia Wdowiak (Alfredówka)

Data wprowadzenia: 31.08.2021
Data ostatniej modyfikacji: 31.08.2021 13:23